Niemiecki: czasowniki nieregularne niemiecki (Infinitiv - Imperfekt - Partizip II - Znaczenie)

Jeżeli potrzebne Ci są czasowniki nieregularne niemiecki e wraz z tłumaczeniem i formami podstawowymi (Infinitiv, Imperfekt, Partizip II) to dobrze trafiłeś. Czasowniki zostały przedstawione poniżej, w przejrzystej tabelce. Są to wszystkie czasowniki, które wymagane są na poziomie B1.

Pod tabelką, na końcu strony powiem Ci coś o sposobie, jak je szybko zapamiętać, więc polecam doczytać do końca:-)  Znajdziesz tam genialny mechanizm do ich skutecznego nauczenia się.  Jeżeli masz mało czasu i musisz umieć je bardzo szybko to już teraz kliknij tutaj: czasowniki nieregularne niemiecki

O niemieckich czasownikach: 

Czasowniki niemieckie dzielą się na czasowniki regularne i nieregularne. W poniższej tabelce przedstawiamy te drugie i tylko te które są niezbędne do poprawnego komunikowania się na poziomie B1. Aby ułatwić Ci naukę do każdego czasownika nieregularnego dodaliśmy jego tłumaczenie. CZASOWNIKI NIEREGULARNE NIEMIECKIJeżeli chcesz  poznać wymowę, opanować szybko i dobrze wszystkie nieregularne czasowniki niemieckie kliknij tutaj. Zapraszam na stronę, która zmieniła moje myślenie o nauce języków obcych.  
Comments